Losse accu voor de Bosch type: BAT043 series - Ni-MH 12V

Schrijf de eerste review over dit product

|

€ 68,69

€ 54,95

Levertijd: 1-2 dagen werkdagen

Samenvatting

Specificaties accu:
Capaciteit: 3000mAh
Output voltage: 12V
Kleur accu: Black
Gewicht: 688.00g
Afmetingen (lxbxh): 106.50 x 86.00 x 111.50 mm
Technologie accu: Ni-MH
Herkomst cellen: Japan/Korea
Compatible met de volgende partnummers:
Bosch 2 607 335 262
Bosch 2 607 335 274
Bosch 2 607 335 374
Bosch 2 607 335 375
Bosch 2 607 335 442
Bosch 2 607 335 542
Bosch 2 607 335 676
Bosch 2 607 335 684
Bosch 2 607 335 692
Bosch 2 607 336 002
Bosch 2 609 200 306
Bosch 2607335262
Bosch 2607335274
Bosch 2607335374
Bosch 2607335375
Bosch 2607335442
Bosch 2607335542
Bosch 2607335676
Bosch 2607335684
Bosch 2607335692
Bosch 2607336002
Bosch 2609200306
Bosch BAT043
Bosch BAT045
Bosch BAT046
Bosch BAT049
Bosch BAT120
Bosch BAT139
Compatible met de volgende apparaten:
Bosch 22612
Bosch 23612
Bosch 32612
Bosch 3360
Bosch 3360K
Bosch 3455
Bosch 3455-01
Bosch GLI 12V (Flash light)
Bosch GSB 12 VE-2
Bosch GSR 12 VE-2
Bosch GSR 12-1
Bosch PSB 12 VE-2
Bosch PSR 12VE

Productspecificaties

Merk Jupio
Lengte -
Levertijd 1-2 dagen
Uitvoering -
Materiaal -
Artikelnummer PBO0020
Inhoud -
EAN 8718226226907

Schrijf een review over dit product

U plaatst een review over : Losse accu voor de Bosch type: BAT043 series - Ni-MH 12V

Met hoeveel sterren beoordeeld u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Uw beoordeling