Krans gewei met kaarzenhouders
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Voorraad | Ja |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Doorsnede | 25 cm |
| Maat | 25x25x8 cm |
| Levertijd | 2 tot 5 werkdagen |
| Merk | Primaliving |
| EAN | 8714365982421 |
| Verzendkosten | Gratis |

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.