Lounge/Dining tafel Davos Crema ovaal
Oval 220x120x69m
Aluminium frame matt beige
Top: 9mm sintered stone
Lounge/Dining tafel Davos Crema ovaal 220x120cm
€ 699,00
Lounge/Dining tafel Davos Crema ovaal 220x120cm
Op voorraad
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Voorraad | Ja |
| Serie | Davos |
| Maat | 220x120cm |
| Diepte | 120 cm |
| Levertijd | 2 tot 5 werkdagen |
| Merk | Primaliving |
| EAN | 8714365433541 |
| Verzendkosten | Gratis |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Uitvoering | Deens Ovaal |
| Model | Deens Ovaal |








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.