Bank teak Cross
150x64x92cm
Teak
| Kleur | Teak |
|---|---|
| Kleur | Teak |
| Voorraad | Ja |
| Materiaal | Teak |
| Breedte | 150 cm |
| Hoogte | 92 cm |
| Serie | Teak |
| Diepte | 64 cm |
| Uitvoering | Tuinbank |
| Levertijd | 2 tot 5 werkdagen |
| Merk | Primaliving |
| EAN | 8714365425195 |
| Verzendkosten | Gratis |













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.