Bijzettafeltje Dali 40x35cm groen
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Kleur | |
| Materiaal | |
| Breedte | |
| Serie | |
| Levertijd | |
| Merk | |
| EAN | |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 35 cm |
| Serie | Dali |
| Levertijd | 1 tot 3 werkdagen |
| Merk | Primaliving |
| EAN | 8714365410634 |
Bijzettafeltje Dali 40x35cm groen
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Kleur | |
| Materiaal | |
| Breedte | |
| Serie | |
| Levertijd | |
| Merk | |
| EAN | |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 35 cm |
| Serie | Dali |
| Levertijd | 1 tot 3 werkdagen |
| Merk | Primaliving |
| EAN | 8714365410634 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.