Doek voor zweefparasol Taurus grijs Ø3,5mtr
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Voorraad | Ja |
| Breedte | 350 cm |
| Doorsnede | 350 cm |
| Serie | Taurus |
| Maat | ø3,5 meter |
| Levertijd | 2 tot 5 werkdagen |
| Merk | Primaliving |
| EAN | 8714365533210 |
| Verzendkosten | 6,95 |


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.