Doek voor zweefparasol Taurus taupe 3x4mtr
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Voorraad | Ja |
| Breedte | 400 cm |
| Serie | Taurus |
| Maat | 3×4 meter |
| Levertijd | 2 tot 5 werkdagen |
| Merk | Primaliving |
| EAN | 8714365533265 |
| Verzendkosten | 6,95 |
Doek voor zweefparasol Taurus taupe 3x4mtr
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Voorraad | Ja |
| Breedte | 400 cm |
| Serie | Taurus |
| Maat | 3×4 meter |
| Levertijd | 2 tot 5 werkdagen |
| Merk | Primaliving |
| EAN | 8714365533265 |
| Verzendkosten | 6,95 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.