La Hacienda Vuurschaal Kutu
Geniet van een heerlijk knisperend vuurtje, gemaakt in deze prachtige La Hacienda Vuurschaal Kutu. De vuurschaal heeft een doorsnede van 47 cm en staat stabiel op het driepotige onderstel.
De grote schaal heeft een diameter van maar liefst Ø 47 cm waardoor het haardvuur vrij spel heeft. Mooi voor het oog en heerlijk warm. De vuurschaal is van staal, is op een natuurlijke wijze geroest en heeft hierdoor een prachtige rustieke uitstraling.
De La Hacienda vuurschaal Kutu is ook verkrijgbaar met een schaal van Ø 60 cm: Dit is de Vuurschaal Ipata.
De La Hacienda Vuurschaal Kutu in het kort:
– Vuurschaal op pootjes
– Schaal van gietijzer
– Rustieke uitstraling
– Stabiel onderstel
– Uitstekende prijs-/ kwaliteitverhouding
– Leuk cadeau
– Ook in een groter model verkrijgbaar (schaal Ø 60)
La Hacienda
La Hacienda is van oorsprong een familiebedrijf dat in 1998 in Engeland is ontstaan. Inmiddels is La Hacienda een wereldspeler met een enorm assortiment tuinhaarden, vuurschalen, vuurkorven, terrasverwarmers en buitenkookartikelen. La Hacienda staat voor een hoogwaardige kwaliteit en een zeer gevarieerd aanbod.
Aanbieding!
La Hacienda Vuurschaal Kutu 47 cm
Oorspronkelijke prijs was: € 69,95.€ 32,50Huidige prijs is: € 32,50.
| Uitvoering | |
|---|---|
| Kleur | |
| Merk |






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.