Parasol Libra houtlook grijs 3 meter. Doek: 250gr/m2 polyester 30+ UV protection. Staander: 48×1,2mm Aluminium tube with aluminium ribs cover grey with flaps frame wood look.
Doek250gr/m2 polyester
Bescherming: 30+ UV protection
Parasol Libra houtlook grijs maat: 3 meter
€ 129,95
Parasol Libra houtlook grijs maat: 3 meter
Op voorraad
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Kleur | Grijs |
| Voorraad | Ja |
| Breedte | 300 cm |
| Doorsnede | 300 cm |
| Serie | Libra |
| Maat | Ø 3 meter |
| Uitvoering | Stokparasol |
| Model | Rond |
| Levertijd | 2 tot 5 werkdagen |
| Merk | Primaliving |
| EAN | 8714365531094 |
| Verzendkosten | Gratis |

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.