Tafel Murcia Negro 160x90cm
| Kleur | |
|---|---|
| Voorraad | Ja |
| Breedte | 90 cm |
| Serie | Murcia |
| Maat | 90×160 cm |
| Uitvoering | Rechthoek |
| Levertijd | 2 tot 5 werkdagen |
| Merk | Primaliving |
| EAN | 8714365416964 |
| Verzendkosten | Gratis |
Tafel Murcia Negro 160x90cm
| Kleur | |
|---|---|
| Voorraad | Ja |
| Breedte | 90 cm |
| Serie | Murcia |
| Maat | 90×160 cm |
| Uitvoering | Rechthoek |
| Levertijd | 2 tot 5 werkdagen |
| Merk | Primaliving |
| EAN | 8714365416964 |
| Verzendkosten | Gratis |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.