Tafel recycled teak 300×100 cm. Hoogte: 76cm, poot 9x9cm, tafelblad 3cm dik.
| Kleur | Teak |
|---|---|
| Kleur | Teak |
| Voorraad | Ja |
| Materiaal | Teak |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Serie | Nantes |
| Maat | 100×300 cm |
| Uitvoering | Rechthoek |
| Levertijd | 2 tot 5 werkdagen |
| Merk | Primaliving |
| EAN | 8714365423795 |
| Verzendkosten | Gratis |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.