Tafel Monza antraciet uittrekbaar 152/210x89cm
alu frame met teakhouten blad
152/210x89x76cm
Tafel Monza antraciet uittrekbaar 152/210x89cm
€ 739,00
Tafel Monza antraciet uittrekbaar 152/210x89cm
Op voorraad
| Kleur | Antraciet |
|---|---|
| Kleur | Antraciet |
| Voorraad | Ja |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 89 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Serie | Monza |
| Maat | 89×152/210 cm |
| Uitvoering | Rechthoek |
| Levertijd | 2 tot 5 werkdagen |
| Merk | Primaliving |
| EAN | 8714365419149 |
| Verzendkosten | Gratis |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.